Super Junior are BACK!!! 3.8 ~~

Listopad 2010

Hiatus přetrvává ...

28. listopadu 2010 v 0:10 From my diary...
... Nazdárek slečny ^^ Tak jak se vede? Věřím, že dobře :) Já se tu tak zhruba po měsíci opět ukazuji, ale jen na otočku. Blíží se Vánoce, a protože je dneska první advent, rozhodla jsem se změnit blogu "kabátek":) A taky jsem sem hodila pár recenzí, které jsem měla asi měsíc rozepsané :) Hrozně mi to blogování chybí :(, svádí mě to každý den, nahrávat sem spousty fotek a videí a kdo ví co všechno eště, ale NE :( Nesmím to porušit! Jak jednou začnu, budu si furt říkat "ještě tohle, ne tak eště tohle, ale vážně teď už naposled, a tak teda ještě to,...", jistě to sami znáte :D Za tu dobu, co jsem tu nebyla se stalo dost věcí... SuJu oslavili už 5. výročí!♥, v pondělí by mělo vyjít album S.M The Ballad, na které se nesmírně těším♥, kluci pracují na své nové show "Super Junior's Foresight", v MAMA to doufám natřou 2PM (omlouvám se všem fans této kapely, ale ti kluci mi zkrátka nesedli)... a je toho jistě víc, jen mě teď honem nic dalšího nenapadá :) Bohužel tou nepříjemnou událostí je boj mezi KLDR a Jižní Koreou :( Včera jsem se dočetla, že Jihokorejci slibují Severokorejcům pomstu dvou vojáků... tímhle tempem ta válka snad vážně bude, ale nechci nic přivolat, proto se o tom radši ani nebudu rozepisovat, všichni víme jak to je :( Můžeme jen doufat v zázrak!
No a u mě nějaké novinky? (kdyby byl někdo třebas zvědavý :D) Oslavila jsem "dvacítku" a škola mi dává pořád zabrat! Zítra musím udělat v InDesignu noviny, na výtvarku nakreslit portrét, měla bych vymodelovat ve 3D letadlo a blá, blá, blá :D Vážně škoda slov :D No a co se naší milované JIŽNÍ Koreje týče, tak už sem dočetla "Písně z druhého břehu" od korejské spisovatelky Han Mal-suk a mohu vřele doporučit! Začtete se a nehnete se od toho♥ Začla jsem hodně poslouchat U-Kiss, ti kluci vážně válí! Zejména kolega Alexander je slušnej kousek :D pak mě taky za srdce chytli F.T Island♥ Dřív sem Hong Kiho hlas, troufám si říct, nesnášela Oo nevím proč, a taky bych si za to teď pořádně nakopala :D vždyť on vlastní jeden z nejkrásnějších hlasů, co kdy mé uši uslyšely^^ a jako sám je to fešnej tejpek :D no ale to mi přijdou všichni z té kapely :D Taky jsem přesedlala z Yoseobína na Hyun Seunga^^ kurňa, tenhle tejpek semnou dělá divy :D (ovšem Kyu je stále No.1♥) No zkrátka abych to shrnula, moje znalosti se rozrůstají čím dál víc :D ale ještě toho mám fůru před sebou ;P Jediným zdrojem, kde se dozvím nějaké aktuality, je FB :D nesnášim "fejsbuk", dle mýho je to hrozná zbytečnost a kravina, ale jsem ve spoustě "superjuniorskejch" a dalších k-pop skupinách, takže si ho zrušit nemůžu :D Jasně, od toho abych čerpala informace jste tu vy a vaše blogy :)) Jenže já se znám.. seděla bych u nich hodiny, tak to bylo dycky, pročítala sem všechny novinky a pak mám stíhat úkoly :D (stejně ale na ně tajně chodim, pššt :D) krucííí, takovejch fotek co sem zas postahovala, ...ale nevadí, budou pořád pěkně v teplíčku v mym noutu, a až nastane den D, nasekám je sem jak facky na zadek :D (tohle trapné přirovnání mě teď tak napadlo xD) 
Nooo, článek zas dlouhej jak tejden, takže se zase na nějaký čas rozloučím :( Stavím se tu o Vánocích, to prostě musím :)) Já Vánoce miluju♥ Miluju tu atmosféru, vždycky si pustim koledy a už kalim a zdobim pokojíček :D Zdobení stromečku je taky na mně, protože nechat to na mamce, tak máme ozdobenou nějakou kytku v květináči xD (Ona Vánoce "nee", spíš Velikonoce- to nechápu zas já :D). Já si k tomu dycky pustím "Sám doma" a "Grinche" a jsem ve svym živlu :D A o jídle a cukroví ani nemluvim :D letos zas budu pejct, tak držte palce, ať nevyhodim barák do vzduchu :D
Ale teď už vážně jdu, sem zvědavá, jestli to někdo dočte až SEM :D To se mu osobně poklonim :D No moji milí, mějte se, jak už tradičně píši, SUPERově a čáágo báágo ;))

Přikládám jedno "funny" videjko Jo Kwona :D Tenhle kluk je prostě číslo. Hrozně sem si ho teď oblíbila, takový střevo sem dlouho neviděla :D a ten jeho smích, ááách♥ Tahle jeho videjka mě nikdy neomrzí ^^ Jinak Min je tu taky neskutečná :D


TOPlist